Flexible Finance

W kilku słowach

O nas

Profesjonalny Partner biznesowy

Biuro inne niż wszystkie

Rozwijaj swój biznes...księgowość oraz płace zostaw nam

Jesteśmy firmą działającą w formie niezależnego biura rachunkowego. Każdy z członków zespołu posiada wyższe wykształcenie z zakresu rachunkowości uzyskane na renomowanych uczelniach w Polsce. Ponadto możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym.

Gwarantuje to profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest realizacja idei Flexible Finance. Jej założeniem jest przełamanie ogólnej opinii o biurach rachunkowych, które koncentrują się jedynie na wprowadzaniu faktur i ich liczeniu, by móc podwyższyć cenę usługi, zapominając o kliencie i o jego firmie.

My zawsze stoimy po stronie przedsiębiorców, chcemy być częścią sukcesów firm współpracujących z nami. Nie zmieniamy warunków współpracy w trakcie jej trwania, chyba że na korzyść naszych klientów

Flexible Finance

Prawidłowo prowadzona księgowość oraz kadry płace to klucz do zabezpieczenia 'miękkiego podbrzusza' każdej firmy

Ukończyłem studia na wydziale finansowym na Uniwersytecie w Łodzi. Od 2005 roku posiadam Certyfikat Księgowego.

Przez wiele lat prowadziłem własną firmę odzieżową, zatrudniałem dziesiątki osób, eksportowałem towary oraz miałem własną sieć sklepów. W 2015 roku bazując na swoim doświadczeniu biznesowym oraz księgowo-finansowym zdecydowałem się stworzyć własne Biuro Rachunkowe. Dzięki temu, że sam prze lata byłem biznesmenem doskonale rozumiem obecny biznes oraz potrzeby firm i zarządów w zakresie księgowości. Rozmawiam językiem biznesowym przy szerokim zastosowaniu i wyjaśnianiu niuansów księgowych.

Obecnie moje biuro to zespół kilkunastu fachowców.

Zapraszam do współpracy

Paweł Wojciechowski

mail: paweł.wojciechowski@ffinance.com.pl

telefon:  508 186 325