Witamy na stronie Biura Rachunkowego Flexible Finance

Zapraszamy do współpracy na płaszczyźnie księgowo-podatkowej. Oferujemy w pełni profesjonalną
i kompleksową obsługę firm, począwszy od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą do rozbudowanych osób prawnych. Nasze biuro rachunkowe działa na terenie miasta Bydgoszcz.

W wachlarzu naszych usług znajdą Państwo wszystkie zagadnienia dotyczące sporządzania dokumentacji PODATKOWO-KSIĘGOWEJ, KADROWEJ, STATYSTYCZNEJ, PFRON, SOD, INTRASTAT, itd. Naturalnie służymy doradztwem w tematyce zarządzania i organizacji w firmie, zasobów ludzkich, prawa, analizy projektu, a nawet analizy strategii rozwoju przedsiębiorstwa. Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom właścicieli firm, borykających się z biurokratyczną zawiłością organów państwowych.

Współpraca z nami daje Przedsiębiorcy możliwość koncentracji na głównym profilu działalności firmy dla której została powołana. My zajmiemy się resztą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

STAŁA
CENA

stała-cena

Na początku współpracy ustalany cenę za wybrane usługi, cena jest stała niezależnie od zwiększenia dokumentacji w roku obrachunkowym.

OTWORZYMY TOBIE FIRMĘ

otwarcie-firmy

Masz pomysł na biznes ale przeraża Ciebie strona administracyjna, chętnie pomożemy zarejestrować nową firmę bez względu na wybrana formę działalności.

ODBIERZEMY DOKUMENTY

odbiór-dokumentów

Przy ustaleniach wstępnych określamy dni, godziny i miejsce odbioru dokumentów niezbędnych do przygotowania dokumentacji księgowo-podatkowej.

NOWE PODEJŚCIE
DO KLIENTA

nowe-podejście

Informacja o sytuacji firmy jest przekazywana na bieżąco na podstawie odebranych dokumentów. Wspólnie analizujemy sytuację podatkową i wybieramy pożądaną drogę.

Zmień swoje obecne biuro i skorzystaj z promocji

Promocja ZNAJOMI

Przyprowadź znajomego, a otrzymasz jednorazowy rabat w wysokości 50% jego miesięcznej stawki.